چهارشنبه , مرداد ۲۴ ۱۳۹۷
خانه / آرایشی و بهداشتی / گل افشان / medisun / کرم برنز مدیسان

کرم برنز مدیسان

کرم برنز مدیسان

برند داخلی مدیسان محصولاتی با عنوان محصولات مراقبتی روزانه در برابر اشعه مضر آفتاب تولید کرده است. که شامل :

۱٫کرم برنز مدیسان

۲٫روغن آفتاب

۳٫کرم پودر حاوی ضد آفتاب مدیسان

می باشد.

کرم برنز مدیسان فقـط در سطح پوست باقی مانده و ایجاد رنگ درلایه شاخی و سطحی پوست می نماید) سبب رنگی عمیق تر و نفوذ بیشتر و ماندگاری بالاتری بر روی پوست می شود. پیش از آغاز مصرف کرم برنز مدیسان سطح پوست را کاملا تمیز و خشک نموده، سپس به تعداد کافی از کرم برنزه کننده بر روی پوست صورت، گردن و بدن مالیده شود، به طوری که یک لایه نازک بر روی پوست باقی بماند.

مدیسان از برندهای داخلی آرایشی و بهداشتی است. و محصولات مراقبت از اشعه مضر آفتاب را تولید میکند که شامل کرم برنز مدیسان ، روغن آفتاب مدیسان ، کرم پودر است.

مدیسان از برندهای داخلی آرایشی و بهداشتی است. و محصولات مراقبت از اشعه مضر آفتاب را تولید میکند که شامل کرم برنز مدیسان ، روغن آفتاب مدیسان ، کرم پودر است.کرم برنز مدیسان -اتوبرنز

-حاوی ماده موثره دی هیدروکسی استون

-حاوی روغن گیاهی هویج ( بتا کارتن + ویتامین E ) برای ایجاد رنگ برنزی سالم

-حاوی مواد مرطوب کننده قوی

دی هیدروکـسـی استـون مصرفـی در کرم برنز مدیسان بصورت لیپوزوم می باشد. به علت شباهت ساختاریی لیپوزوم با سلولهای پوست به راحتی می تواند وارد غشاء سلولی پوست شود و ماده موثره DHA را در لایه عمیق تری از سطح پوست رها سازد.این نوع DHA در مقایسه با DHA معمولی (که فقـط در سطح پوست باقی مانده و ایجاد رنگ درلایه شاخی و سطحی پوست می نماید) سبب رنگی عمیق تر و نفوذ بیشتر و ماندگاری بالاتری بر روی پوست می شود.

روش مصرف:

پیش از آغاز مصرف کرم برنز مدیسان سطح پوست را کاملا تمیز و خشک نموده، سپس به تعداد کافی از کرم برنزه کننده بر روی پوست صورت، گردن و بدن مالیده شود، به طوری که یک لایه نازک بر روی پوست باقی بماند.
اثر برنزه کنندگی کرم ۳ تا ۶ ساعت پس از مصرف نمایان می گردد. جهت تثبیت رنگ، مصرف کرم را هر ۱۲ ساعت یکبار به مدت ۲ تا ۴ روز تکرارکنید.

مدیسان از برندهای داخلی آرایشی و بهداشتی است. و محصولات مراقبت از اشعه مضر آفتاب را تولید میکند که شامل کرم برنز مدیسان ، روغن آفتاب مدیسان ، کرم پودر است.روغن آفتاب

با فرا رسیدن فصل تابستان ، افراد علاقمند هستند با رفتن به نزدیکی دریا ها یا حتی داخل شهر و نقاط مختلف حمام آفتاب بگیرند.

پزشکان هشدار داده اند قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید باید به صورت کنترل شده باشد ، چون در غیر این صورت ابتلا به انواع بیماریهای پوستی امکان پذیر خواهد بود.

استفاده از یک محصول ایده آل برای تعجیل در بدست آوردن رنگی دلخواه و جلوگیری از اشعه های مضر خورشید، امری بود که با تلاش فراوان به آن رسیدیم.

مواد اصلی تشکیل‌ دهنده:

-عصاره طبیعی هویج (بتا کاروتن) + ویتامین E

-فیلتر فیزیکی با فاکتور حفاظتی SPF7

-ویتامین E: آنتی اکسیدان قوی – ضد التهاب –حفاظت در برابر اشعه های مضر خورشید- ضد چروک

-حاوی مواد ضد آب

-روغن بادام: ضد التهاب – خاصیت نرم کنندگی بی نظیر

-روغن نارگیل: جلوگیری از ایجاد لک و چین چروک-حفظ رطوبت پوست–دارای خواص آنتی اکسیدانی

-روغن کرچک: غنی از آنتی بادی –خاصیت ضد قارچی – نرم کننده بسیار عالی

-الفا بیسا ابولول : رطوبت دهنده قوی و التیام دهنده

عملکرد:

روغن ویتامینه و برنزه‌کننده مدیسان حاوی عصاره هویج در کوتاه‌ترین زمان باعث برنزه شده پوست می‌گردد. فاکتور حفاظتی این محصول دارای اثرات حفاظتی در برابر UV آفتاب می‌باشد و از آن در مقابل آفتاب سوختگی و پیر شدن پیش از موعد حفاظت می کند. اما در عین حال اختلالی در برنزه کردن پوست ایجاد نمی‌کند. این محصول حاوی مواد نرم و مرطوب کننده پوست نظیر بهترین روغن گیاهی نیز می‌باشد. لذا این محصول باعث می‌گردد که خطرات حمام آفتاب و برنزه کردن پوست به حداقل برسد. عصاره هویج (بتاکاروتن) موجود در این محصول باعث می‌گردد تا رنگ برنزه روی پوست تثبیت گردد و مدت زمان بیشتری ماندگاری داشته باشد و علاوه‌بر آن چون آنتی‌اکسیدان قوی می‌باشد با خنثی کردن رادیکال‌های آزاد ناشی از UV به مقابله با اثرات منفی آنها می‌پردازد. فرمول آن ضد آب و سازگاری این کرم با پوست از نظر پزشکی ثابت شده است.

جهت حصول بهترین و کم خطرترین نتیجه به نکات ذیل توجه فرمائید:

-حمام آفتاب باید از کم شروع شود و بتدریج افزایش یابد.

-قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب ، بدن خود را بشوئید و از روغن آفتاب روی بدن خود به طور یکنواخت استفاده نمایید

-روغن آفتاب مدیسان با دارا بودن مواد رطوبت رسان و ضد التهاب و همچنین ویتامین سعی در حداکثر حفاظت از پوست شما در کنار برنزه شدن آن دارد.

-جهت جلوگیری از هدر رفتن رطوبت پوست ، توسط یک اسپری آب پاش رطوبت از دست رفته را به سطح پوست بازگردانید

-حداکثر زمان قرار گرفتن در معرض نور آفتاب ۱ الی ۱٫۵ ساعت می باشد.

در صورتی که مدت زمان طولانی یک ناحیه از پوست در مجاورت آفتاب قرار گیرد دچار التهابات پوستی خواهد شد پس توجه داشته باشید هر ۱۰ دقیقه یکبار با غلتیدن ،مانع آفتاب سوختگی شدید و در صورت جذب روغن مجددا از روغن به مقدار لازم استفاده کنید .

رنگ برنزه و مدت قرار گرفتن در معرض نور خورشید بستگی به رنگ پوست و نوع آن و نیز شدت آفتاب دارد. افرادی که دارای پوستی روشن هستند باید تعداد دفعات حمام آفتاب را بیشتر کنند تا به رنگ دلخواه خود برسند.

نوع پوست:

برای انواع پوست می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مدیسان از برندهای داخلی آرایشی و بهداشتی است. و محصولات مراقبت از اشعه مضر آفتاب را تولید میکند که شامل کرم برنز مدیسان ، روغن آفتاب مدیسان ، کرم پودر است.

کرم پودر حاوی ضد آفتاب مدیسان

کرم ضد آفتاب مدیسان با پوشش کرم پودر SPF 40+ مناسب برای انواع پوست پوشش بالا معادل کرم پــودر حاوی ماده ضد چروک (ماتریکسیل) در سه رنگ مختلف.

ضد آفتاب کرم پودری مدیسان با ۴۰+ SPF ضد آفتابی مناسب برای حفاظت از انواع پوست می باشد که به علت دارا بودن فیلتر های فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد پوست را در برابر اشعه های خورشید محافظت می کند.

مشخصه ها:

-محفاظت برتر از پوست در برابر اشعه های خورشید با دارا بودن فیلترهای پیشرفته UVA و UVB.

-دارای ۴۰+ SPF.

-ضد آب و ضد تعریق، با دوام و ماندگاری طولانی مدت.

-حاوی ماده موثره ضد چروک(ماتریکسیل).

-دارای پوشش بالا معادل پوشش کرم پودر.

-توانایی بالا در حفظ رطوبت طبیعی پوست به علت دارا بودن چندین ماده موثره رطوبت رسان.

-حفظ تنفس طبیعی پوست.

-مناسب برای استفاده روزانه.

ارائه شده در سه رنگ بژ روشن، بژ طبیعی و کارامل.

کرم ضد آفتاب مدیسان با پوشش کرم پودری، نیاز پوست به ضد آفتاب و کرم پودر را همزمان تامین می نماید. این کرم از پوست در برابر رادیکال های آزاد که موجب پیری پوست می شوند محافظت می نماید. کرم ضد آفتاب مدیسان با پوشش کرم پودر، ماندگاری بالا و مناسبی روی پوست دارد و ماندگاری اثر آن بیش از دو برابریک ضد آفتاب عادی است.
بخش مهمی از چروک های بوجود آمده در پوست ناشی از آفتاب و رادیکالهای آزاد هستند. پوست های معمولی و خشک بیشتر از پوست های چرب در معرض چروک و پیری زودرس می باشند. ضدآفتاب مدیسان مناسب انواع پوست با دارا بودن ماتریکسیل که یک ضد چروک موثر می باشد از پوست در برابر چروک محافظت نموده و مانع از پیری آن می شود.

درباره لابراتوار گل افشان

لابراتوار گل افشان
آدرس: بزرگراه افریقا،بالاتر از چهارراه جهان کودک،ابتدای خیابان پدیدار،شماره 63 تلفن: 8887184016 پیامک:2009696 آدرس سایت: www.golafshan.ir ایمیل: info@golafshan.ir

مطالب پیشنهادی

hydrodem-lip

مراقبت از لب هیدرودرم

مراقبت از لب هیدرودرم پوست لب از سایر نقاط بدن نازکتر است و مقاومت کمتری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *