جمعه , مرداد ۲۶ ۱۳۹۷

کرم ثمین

کرم ثمین

ثمین از تولیدکنندگان محصولات آرایشی داخلی است. کرم ثمین شامل: کرم نرم کننده ثمین ، کرم روشن کننده ثمین ، وازلین ثمین ، لوسیون بدن ثمین می باشد.

کرم ثمین -نرم کننده های اوسرین و اورهثمین از تولیدکنندگان محصولات آرایشی داخلی است. کرم ثمین شامل: کرم نرم کننده ثمین ، کرم روشن کننده ثمین ، وازلین ثمین ، لوسیون بدن ثمین می باشد.

علت خشکی پوست از دست دادن آب در لایه شاخی پوست می باشد که به دنبال انعطاف پذیری پوست کاهش یافته در نتیجه پوست ریزی، خارش و ترک در پوست ایجاد می گردد. اوسرین نزدیکترین چربی طبیعی حیوانی به پوست انسان می باشد. که باعث نرمی پوست می شود. همچنین با ایجاد لایه ای از چربی طبیعی در سطح پوست مانع تبخیر آب می شود. اوره موجود در کرم ثمین به راحتی در عمق لایه شاخی نفوذ کرده و به مدت طولانی رطوبت را در خود نگه می دارد.

-کرم ثمین در درمان هرگونه خشکی متوسط تا شدید پوست ناشی از اگزمای سرشتی اتوپیک، سن بالا، ایکتیوز، پسوریازیس، اگزمای دست و پا موثر می باشند.

-بهترین نرم کننده برای پوست حساس اطفال درمان التهاب ناحیه پوشک (Diaper Rash)

-کرم ثمین باعث حفظ رطوبت و نرمی پوست به مدت طولانی

-فاقد رنگ و عطر بوده از اینرو احتمال بروز آلرژی بسیار کمتر است و برای افراد با پوست حساس مناسب می باشد

طریقه مصرف:بلافاصله بعد از هر بار شستشو و یا استحمام قبل از خشک شدن کامل پوست مصرف کرم ثمین توصیه می شود.

ثمین از تولیدکنندگان محصولات آرایشی داخلی است. کرم ثمین شامل: کرم نرم کننده ثمین ، کرم روشن کننده ثمین ، وازلین ثمین ، لوسیون بدن ثمین می باشد.روشن کننده AHA 12%

-جوانسازی و روشن شدن و لایه برداری پوست

-رفع کک و مک و لکهای ناشی از سن بالا، آفتاب، بارداری، هورمونال و اسکار جوش

-ضد چروک

-آلفاهیدروکسی اسید ۱۲ %  کرم ثمین بصورت کمپلکسی از چند میوه ساختمان پوست را شفاف و ظریف کرده و فرایند لایه برداری از اپیدرم، روشن سازی، جوان سازی پوست، تحریک تولید سلول های جدید و افزایش رطوبت پوست را در بردارد همچنین افزایش کلاژن سازی و کاهش چروکهای پوستی از دیگر فواید این ماده می باشند.

-کوجیک اسید موجود در کرم ثمین خاصیت ضدلک و کمرنگ کردن لکه های پوستی را دارد.

-Vit C موجود در کرم ثمین از نوع پایدار سدیم اسکوربیل فسفات می باشد که با قابلیت نفوذ زیاد در داخل پوست به عنوان ضد رادیکال آزاد و روشن کننده و ضد التهاب عمل -می کند.

-عصاره بیربری از نوعی توت بدست می آید که به علت دارا بودن آربوتین و متیل آربوتین خاصیت روشن کنندگی داشته همراه با کوجیک اسید اثر آن را مضاعف می کند.

-عصاره شیرین بیان، این گیاه بدون هیچ گونه عوارضی تا روشن کنندگی ۱۶ برابر هیدروکنیون در روشن کنندگی پوست موثر است. ماده موثر آن گلابریدین می باشد.

طریقه مصرف:پس از تمیز کردن پوست، کرم ثمین را شبها و در صورت تجویز پزشکتان روزها نیز می توانید استفاده نمایید. در تمام طول درمان استفاده از ضد آفتاب امری ضروری می باشد.

 

ثمین از تولیدکنندگان محصولات آرایشی داخلی است. کرم ثمین شامل: کرم نرم کننده ثمین ، کرم روشن کننده ثمین ، وازلین ثمین ، لوسیون بدن ثمین می باشد.

وازلین

-نرم کننده ای شناخته شده با تاثیری فوق العاده مناسب برای تمام افراد بدون ایجاد هیچ گونه حساسیت رفع کننده خشکی و ترک پوست در هر نقطه از بدن

-ویتامین E موجود در این کرم خاصیت آن را دو چندان نموده است که آنتی اکسیدانی قوی و ضد پیری و چروکی پوست می باشد.

طریقه مصرف

بعد از هر بار شستشو و یا استحمام قبل از خشک شدن کامل پوست مصرف این کرم توصیه می گردد.

 

ثمین از تولیدکنندگان محصولات آرایشی داخلی است. کرم ثمین شامل: کرم نرم کننده ثمین ، کرم روشن کننده ثمین ، وازلین ثمین ، لوسیون بدن ثمین می باشد.

لوسیون بدن

خشکی پوست یک امر بسیار شایع است.خشکی پوست در تمام سنین و بر اثر عوامل مختلف می تواند رخ دهد. کراتوسیس پیلاریس که همان پوست دانه مرغی است ، یک وضعیت پوستی ارثی بوده که در ۴۰ درصد از جمعیت انسانها می تواند بروز کند.

بعضی وقتها کمک یک متخصص پوست برای تسکین دادن خشکی پوست  و کراتوسیس پیلاریس بسیار ضروری می باشد.

استفاده منـظم از لوسیـون بدن یکی از راه های بسیـارساده جهت حفظ و نگهداری رطوبت بدن و جلوگیری از خشکی پوست شما می باشد . افرادی که در آب و هوای خشک کار می کنند یا پوست آنها به دلایل وجود باد، سرما، یا گرما خشک شده است و یا افراد دارای پوست حساس، می بایست استفاده از لوسیون را بخشی از زنـدگی خـود قــرار دهند. استـفاده از لوسیون ها بلافـاصلــه پس از استـحمام ( زمانــی که پوست مرطوب اسـت) سبب نفوذ آن درعمق پوست شده و با حفاطـت از رطـوبت آن حس شادابی، طراوت و جوانی را به شما می بخشد.
از دیگر مزایای استفاده از لوسـیون می تـوان به حفاظت پوسـت در برابر سوزش، خارش و التـهابات ناشی از خشکی، کاهـش روند پیری و چیـن وچروک و براق شدن ظاهر پوست اشاره کرد.
لوسیون بدن حاوی اوسرین ثمین محصولی جدید از شرکت گل افشان آرایش بـوده که علاوه بر دارا بودن مـوادی مانند اوسرین، آمونیـوم لاکتـات و اوره، قابلیت لوسیونی دارد و این امر پخش راحت کرم را بر روی تمام نواحی بدن به همراه دارد که سبب می شود این مواد موثره به نرمی و راحتی به تمام قسمـت های بدن نفوذ کرده و اثرات مفید خود را اعمال نمایند.

-اوسرین یک ترکیب موثر حاوی لانولین الکل بوده و این ماده یک نرم کننده طبیعی قوی محسوب می شود که سبب نرم کنندگی، آب رسانی و رطوبت پوست شده که به دنبال آن ثبات این نرمی بر روی پوست افزایش می یابد.

-آمونیوم لاکتات سبب از بین بردن سلول های مرده لایـه شاخی پوست شده و از انباشتگی این سلول ها در یک نقطه جلوگـیری به عمل می آورد. و در نتـیجه مانـع ازضخیم و زمخـت شدن لایه بیرونی پوست می گـردد و همچنین عامـلی برای ایجـاد رطوبت پوست محسوب می شود بدین ترتیب پوست را نرم وانعطاف پذیر می سازد.

-اوره به طور طبیعی در بافت بدن موجـود بوده و پوست انسان به وسیله ساختـن آن حالت نرمی پیدا می کند و به گفته کارشناسان اوره یکی ازعوامل طبیعی برای نرمی پوست است.

طریقه مصرف:در طی روز پس از استحمام یا بنا بر نیاز پوست به دفعات برروی پوست تمیز استفاده گردد. بهتر است این کار قبل از خشک کردن بدن با حوله انجام شود.

ثمین از تولیدکنندگان محصولات آرایشی داخلی است. کرم ثمین شامل: کرم نرم کننده ثمین ، کرم روشن کننده ثمین ، وازلین ثمین ، لوسیون بدن ثمین می باشد.

نرم کننده اوسرین %۳

-حاوی مرطوب کننده های طبیعی (اوسرین و اوره %۳)

-مرطوب کننده مناسب برای پوست های حساس اطفال

-درمان تائید شده برای التهاب ناحیه پوشک نوزادان (Diaper Rash)

-مناسب برای درمان درماتیت سرشتی (آتوپیک)، شایع ترین مشکل پوستی کودکان

درباره لابراتوار گل افشان

لابراتوار گل افشان
آدرس: بزرگراه افریقا،بالاتر از چهارراه جهان کودک،ابتدای خیابان پدیدار،شماره 63 تلفن: 8887184016 پیامک:2009696 آدرس سایت: www.golafshan.ir ایمیل: info@golafshan.ir

مطالب پیشنهادی

hydrodem-lip

مراقبت از لب هیدرودرم

مراقبت از لب هیدرودرم پوست لب از سایر نقاط بدن نازکتر است و مقاومت کمتری …

4 نظرات

  1. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

  2. سلام سپاس از محصولات خوبتون چرا محصولات ثمین رو بصورت پمپی ارائه نمیدین؟

  3. سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

  4. سلام چرا کرمaha ثمین در داروخانه های کرج نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *