سه شنبه , مرداد ۳۰ ۱۳۹۷
خانه / آرایشی و بهداشتی / کرم دور چشم مدیلن

کرم دور چشم مدیلن

کرم دور چشم مدیلن

کرم دور چشم مدیلنبرند داخلی مدیلن با دانش روز و بکارگیری نیروی متخصص کرم دور چشم مدیلن را نیز تولید کرده . این محصول داخلی با نام کرم دور چشم مدیلن عرضه میشود.

 

برند داخلی مدیلن با دانش روز و بکارگیری نیروی متخصص کرم دور چشم مدیلن را نیز تولید کرده . این محصول داخلی با نام کرم دور چشم مدیلن عرضه میشود.کرم دور چشم مدیلن  هالوکسیل

سیاهی و کبودی دور چشم  علل متفاوتی دارد. ولی عمده ترین آن می تواند موارد زیر باشد:

-نازک شدن پوست اطراف چشم ها  که با بالا رفتن سن ایجاد می شود، از دلایل کبودی دور چشم هاست که باعث می شود عروق خونی در آن  ناحیه برجسته تر شده و بیشتر جلب توجه کند که به صورت هاله های سیاه و کبود بروز می کنند.

-خستگی مفرط و کمبود خواب باعث رنگ پریدگی پوست و برجسته تر  شدن عروق خونی زیرپوستی در ناحیه اطراف چشم ها می شود.

-کمبود مواد مغذی و  ویتامین ها در رژیم غذایی می تواند  منجر به رنگ  پریدگی ناحیه اطراف چشم ها و ظاهری کبودرنگ شود. استفاده  بیش از حد از مواد سرخ کرده، منجمد و کنسروی  مواد کافئینی  و کشیدن سیگارنیز در این امر  موثر است.

-داشتن یک زندگی پرمشغله و سرشار از استرس و گذراندن ساعات طولانی از وقت خود پشت رایانه، می تواند منجر به ایجاد کیسه های پف آلود و کبود رنگ زیر پوست شود.

-بررسی حاکی نشان می دهد، که وجود این کبودی در یکی ازاعضای خانواده، احتمال  بروز آن را در سایر افرادبالا می برد. پوست زیر چشم بسیار نازک است. زمانی که خون از عروق خونی بزرگ نزدیک سطح پوست عبور می کند، می تواند رنگ کبودی به آن ناحیه بدهد.

-قرار گرفتن در معرض نور خورشید حتی درافرادی با پوست تیره بویژه  در ماه های گرم تابستان می تواند باعث کبودی و سیاهی پوست اطراف چشم شود.

-هر گونه داروی مصرفی که باعث اتساع و گشاد شدن عروق خونی شود، می تواند تیرگی اطراف  چشم ها را به همراه داشته باشد. پوست ناحیه زیر چشم به دلیل ظرافت زیاد ، با هرگونه افزایش جریان خونی به صورت تیرگی و کبودی جلوه می کند.

-پوست در دوران بارداری و قاعدگی رنگ پریده تر شده و باعث نمایانتر شدن عروق زیر پوست می گردد.

-شرایطی مانند بیماری های قلبی، تیروئیدی، کلیوی و کبدی که باعث تجمع مایعات می شوند ونیز مصرف غذاهای پرنمک می تواند باعث کبودی اطراف چشم ها شود.

-کم آبی و کم خونی ناشی از آهن نیز می تواند از جمله این دلایل باشد.

-تورم پلک ها در طول خواب هم می تواند باعث این نوع کبودی شود. زمانی که دراز کشیده اید، جاذبه زمین باعث تجمع مایعات درپلک های پایینی شده و ظاهری سایه مانند در زیرچشم ها ایجاد می کند.

دور چشم هالوکسیل:

مصرف  کرم دور چشم مدیلن هالوکسیل  عامل مهمی در ایجاد گردش خون مویرگی موثر، جذب کبودی، تقویت و ترمیم دیواره مویرگی می شود ایجاد سفتی و قوام پوست دور چشم می شود.
این ویتامین علاوه بر جلوگیری از ایجاد چین و چروک دور چشم و کاهش عمق چروکها رطوبت مورد نیار در ناحیه دور چشم را تامین کرده، پف و هاله سیاه دور چشم را از بین می برد. وجود ماده ای ویژه موسوم به سولاویل ( SOLAVIL ) به عنوان فاکتور فیزیکی ضد آفتاب دارای قدرت حفاظتی بالا در برابر پرتوهای زیان بار خورشید ، پوست حساس دور چشم را مراقبت می کند .
کرم دور چشم مدیلن هالوکسیل با خاصیت ضد چروک ، ضد کبودی و ضد پف دور چشم به صورت منظم و روزانه بدون قطع مصرف استفاده شود.

-رفع تیرگی دور چشم

-از بین برنده کبودی دور چشم

-سفت کننده بافت پوست دور چشم

-رفع چین و چروک و پف زیر چشم

-تامین رطوبت مورد نیاز دور چشم

-حاوی Solaveil (ماده مخصوص محاظفت از پوست حساس دور چشم در برابر اشعه مضر آفتاب)

-حاوی ویتامین K

-حاوی ماده موثر هالوکسیل

-اثرات مطلوب این کرم بعد از دو ماه قابل مشاهده می باشد.

برند داخلی مدیلن با دانش روز و بکارگیری نیروی متخصص کرم دور چشم مدیلن را نیز تولید کرده . این محصول داخلی با نام کرم دور چشم مدیلن عرضه میشود.

بهبود دهنده مدیلن اولترا

مدیلن اولترا ترکیبی جدید با اثر بخشی بالا در بهبود زخمها است و مناسب برای استفاده بعد از هرگونه لیزر در جهت بهبود سریع تر پوست این کرم به علت خاصیت بالای ترمیم کنندگی بهترین کرم بعد از جراحی ها و استفاده از بخیه می باشد.
بهترین درمان جهت از بین رفتن خشکی، خارش و ترکهای پوستی است.
سرامید-۲ موجود در این کرم خاصیت بازسازی، حفظ جوانی و نگهداری رطوبت پوست را دارا می باشد.

روش مصرف

تا زمان بهبودی کامل ناحیه آسیب دیده پوست، هر ۴ ساعت یکبار به موضع مورد نظر مالیده شود.

درباره لابراتوار گل افشان

لابراتوار گل افشان
آدرس: بزرگراه افریقا،بالاتر از چهارراه جهان کودک،ابتدای خیابان پدیدار،شماره 63 تلفن: 8887184016 پیامک:2009696 آدرس سایت: www.golafshan.ir ایمیل: info@golafshan.ir

مطالب پیشنهادی

hydrodem-lip

مراقبت از لب هیدرودرم

مراقبت از لب هیدرودرم پوست لب از سایر نقاط بدن نازکتر است و مقاومت کمتری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *