جمعه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۷
خانه / آرایشی و بهداشتی / کرم لایه بردار و ضد چروک مدیلن

کرم لایه بردار و ضد چروک مدیلن

کرم لایه بردار و ضد چروک مدیلن
برند داخلی مدیلن محصولات لایه بردار تولید میکند. انواع کرم لایه بردار و ضد چروک مدیلن : کرم لایه بردار AHA ، کرم ضد چروک ، کرم هیدروکینون روشن کننده می باشد

 

برند داخلی مدیلن محصولات لایه بردار تولید میکند. انواع کرم لایه بردار و ضد چروک مدیلن : کرم لایه بردار AHA ، کرم ضد چروک ، کرم هیدروکینون روشن کننده می باشدکرم لایه بردار AHA

کرم لایه بردار و ضد چروک مدیلن مناسب برای انواع پوست، مرطوب کننده، لایه بردار، ضد چروک، شفاف کننده پوست، ضد لک و Comedonolitic در پوستهای آکنه ای می باشد.
آلفاهیدروکسی اسید بصورت کمپلکسی از چند میوه ساختمان پوست را شفاف و ظریف کرده و فرایند لایه برداری از اپیدرم، روشن سازی، جوان سازی پوست، تحریک تولید سلول های جدید و افزایش رطوبت پوست را در بر دارد همچنین افزایش کولاژن سازی و کاهش چروک های پوستی از دیگر فواید این ماده می باشد.

روش مصرف:

این کرم را شبها و در صورت تجویز پزشکتان روزها به موضع مورد نظر بمالید. در دوره استفاده از کرمهای لایه بردار مصرف ضد آفتاب در طول روز حتمی می باشد.

 

 
 

برند داخلی مدیلن محصولات لایه بردار تولید میکند. انواع کرم لایه بردار و ضد چروک مدیلن : کرم لایه بردار AHA ، کرم ضد چروک ، کرم هیدروکینون روشن کننده می باشد

کرم ضد چروک

با افزایش سن، کاهش کلاژن در لایه میانی پوست (درم) عمده ترین علت در تشکیل و بروز چین و چروکها می باشد. اگر پوست بتواند توسط فاکتورهای خارجی کلاژن بیشتری تولید کند روند ایجاد چروک های پوستی به حالت معکوس در می آید.

ماتریکسیل: ترکیبی جدید با تاثیر بسیار لابا برای کلاژن سازی می باشد. ماتریکسیل نوعی Penta Peptide (Pal-Kttks) می باشد که به داخل پوست نفوذ کرده به فیبروپلاستها می رسد و کلاژن سازی را در آنها تسریع می کند.

 تحقیقات انجام شده توسط دکتر Linter چاپ شده در مجله Cutis در سال ۲۰۰۲ و دکتر Mas-Chamberlin در بیستمین کنگره جهانی درماتولوژی در پاریس در سال ۲۰۰۲ نشان داده است که مصرف ماتریکسیل بصورت کرم تاثیر بسزایی در افزایش کلاژن ناحیه درم و کاهش چین و چروک پوسن داشته است. تاثیرات کرم لایه بردار و ضد چروک مدیلن در ناحیه صورت و بده، دور پشم ها و گردن به روشنی قابل رویت می باشد.

مقایسه ماتریکسیل و رتینول:

 ماتریکسیل همانند رتینول ولی سریع تر از آن باعث افزایش کلاژن و در نتیجه قطر پوست شده و در بازسازی بافت میان سلولی کمک شایانی می کند.

تفاوت مهم این دو محصول عدم وجود تحریک موضعی در مورد ماتریکسیل برخلاف رتینول می باشد.

 مقایسه ماتریکسیل و Vit c:

  تحقیقات نشان داده است که در غلظت %۲ همانند هم ولی در غلظت ۴% (فرمولاسیون بکار رفته در محصول ضد چروک مدیلن) اثر بیشتری را در سنتز کلاژن و کاهش چین و چروک نشان داده است.

سرامید-۲:

حدود ۴۲% از چربی طبیعی ساختمان پوست را سرامید تشکیل می دهد (Cosmeceuticals and Active Cosmetics 2005)طبق تحقیقات انجام شده

سرامید-۲ موجود در این کرم خاصیت بازسازی، حفظ جوانی و نگهداری رطوبت پوست را دارا می باشد.

روش مصرف:

روزی دو بار کرم را به موضع مورد نظر بمالید و در طی روز از ضدآفتاب استفاده کنید.

توجه: هیج نوع مانعی برای استفاده از کرم دور چشم نیست.

برند داخلی مدیلن محصولات لایه بردار تولید میکند. انواع کرم لایه بردار و ضد چروک مدیلن : کرم لایه بردار AHA ، کرم ضد چروک ، کرم هیدروکینون روشن کننده می باشد

کرم هیدروکینون روشن کننده

  • مقدار پیگمانت های(ملانوزوم) موجود در سلول ها را که باعث بروز لک های پوستی می شوند بطور چشمگیری کاهش می دهد.
  • از تکثیر پیگمانت ها جلوگیری به عمل می آورد.
  • با مهار آنزیم تیروزیناز باعث کاهش سنتز ملانین شده سبب بی رنگ شدن تدریجی لکه های پوستی می شود.
  • AHA 10%: آلفاهیدروکسی اسید بصورت کمپلکسی از چند اسید میوه فرآیند لایه برداری از اپیدروی، روشن سازی، جوانسازی، تحریک تولید سلول های جدید و افزایش رطوبت پوست را در بردارد. همچنین افزایش کلاژن سازی و کاهش چروک های پوستی از دیگر فواید این ماده می باشد.
  • Vit C: این ویتامین ضمن اینکه خواص ضد سرطانی مهمی دارد و باعث جلوگیری از سرطان پوست می شود، مهار کننده رادیکال های آزادی است که باعث پیری پوست می شوند. Vit C موجود در این کرم از نوع پایدار سدیم اسکوربیل فسفات می باشد و با قابلیت نفوذ زیاد در داخل پوست به عنوان ضد رادیکال آزاد و روشن کننده و ضد التهاب عمل می کند.

روش مصرف:

این کرم را شبها و در صورت تجویز پزشکتان روزها به موضع مورد نظر بمالید. استفاده از کرم های ضد آفتاب در دوران درمان با روشن کننده، الزامی است.

درباره لابراتوار گل افشان

لابراتوار گل افشان
آدرس: بزرگراه افریقا،بالاتر از چهارراه جهان کودک،ابتدای خیابان پدیدار،شماره 63 تلفن: 8887184016 پیامک:2009696 آدرس سایت: www.golafshan.ir ایمیل: info@golafshan.ir

مطالب پیشنهادی

hydrodem-lip

مراقبت از لب هیدرودرم

مراقبت از لب هیدرودرم پوست لب از سایر نقاط بدن نازکتر است و مقاومت کمتری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *