پنج شنبه , شهریور ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / پوشاک / معرفی برند پوشاک آلما جین

معرفی برند پوشاک آلما جین

آلماجین،alma jeanتاریخچه

خداوند منان را شاکرم که این توفیق را به من عطا فرمود که بتوانم در جهت خدمت به هموطنان عزیز و صنعت مد و پوشاک کشورم و همچنین حفظ شغل پدری و خانوادگیم دست به کاری بزنم که به تایید اکثریت نظر دهندگان در طول این مدت با موفقیت نسبی و قابل قبولی مواجه بوده است و همین امر مرا ترغیب به ادامه فعالیت و خدمتگذاری نموده است .

در ابتدا لازم می دانم که از عزیز گرانمــــایه ، برادر ارجمنـــدم آقای مهدی رهبری که به جرأت می توان گفت پرچمدار این رشته از پوشاک در کشور می باشند تشکر و قدردانی ویژه داشته باشم که بنده  هرچه آموخته و تجربه کرده ام در طول بیش از ۱۰ سال فعالیت در مجموعه آرین جین از دانش ایشان می باشد .

و اینک با پیروی از این تجربیات و همچنین با درنظرگرفتن خواسته قشر شیک پوش جامعه با حفظ کیفیت در تولیدات و بکارگیری مواد اولیـــه درجه یک و متناسب با تولیدات طراحی شده سعی کرده ام که برندی قابل اعتماد در اذهان عموم مردم عزیزم به وجود آورده باشم .

آلماجین (alma jean) از ابتدای سال ۹۰ با تفکر فعالیت در تولید و فروش البسه جین و کتان شکل گرفت و از همان ابتدا با جدیت سعی بر این داشته که اجناس با کیفیت و مطابق مد روز را ،چه در امر تولید و چه در امر بازرگانی به مشتریان عزیز تقدیم نماید .

در همین راستا همسویی و هماهنگی با استانداردهای فروشگاه داری و ارائه خدمات به مشتریان در دستور کار مدیریت و کلیه پرسنل قرار گرفت که در طول این سال ها با برپایی کلاس های آموزشی به ایـــن مهم دست یافته است که از همینجـــا از مدیریت شرکت Imsa ترکیه در تهـــران ، جنـاب آقای دکتر مناف زاده تشکر و قدردانی می کنم که با برپایی کلاس های آموزشی در محل شرکت ما را یاری نمودند .

همچنین نیروی جوان و فعال مجموعه آلماجین همــــواره این وظیفه را به عهده خود می بینند که محیطی سرشار از ادب و محبت در محل فروشگاه ها برای مشتریان فراهم نمایند و در این راه اصرار مدیریت اداره کننده مجموعه همواره تاکید بر پاکیزگی، آراستگی ، ادب و احترام متقابل بوده است.

دیدگاه مدیریتی مجموعه همواره بر این اساس می باشد که سادگی و زیبایی را در کنار رنگ ها و مدل های روز توامان ارائه نماید و راز موفقیت و تثبیت برند آلماجین در دل این تلفیق نهفته است .

Team work در آلماجین از هر لحاظ و در همه جای این مجمــوعه در موفقیت و مانـــــدگاری این مجموعه نقش چشم گیری دارد .

تیم همکـــار و همراه آلماجین در امر تبلیغات و گرافیــــک و عکاسی همواره جوانانی بوده اند که با تعصب و دلبستگی به این مجمــوعه و برند آلمــــاجین و با استفاده از تجـــربیات ارزشمنــد جناب آقای شاهمــــرادی در هماهنگی و مدیریت و اجـــرای این قسمت از کارها مـــرا در طول این مدت یاری نموده اند و به بهترین وجه ممکن در بازکردن جای ما در دل مشتریان عــزیز فعالیت نموده اند که جا دارد از زحمات همه این عزیزان تشکر کنم.تبلیغات ما نمایش واقعیت درونی ماست و در این قسمت از هر گونه بزرگنمایی و تعاریف غیرواقعی پرهیز شده و من معتقدم مردم خود بهترین ممیز هستند و مطمئنا تشخیص می دهند .

مردم عزیز خاصه مشتریان مجموعه آلماجین راحتی و زیبایی را از البسه کتان(۱۰۰% پنبه )انتظار دارند که در مجموعه آلماجین به این موضوع بسیار اهمیت داده شده و با انتخاب رنگ های دلنشین کلکسیونی برای هر فصل آماده و توزیع می شود که از نظر کیفیت و مرغوبیت شاخص می باشد .

 

درباره پوشاک آلماجین

پوشاک آلماجین
آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، نبش کوچه هفتم، شماره 1272 آدرس دوم: تهران، خیابان جمهوری، بین کارگر و اردیبهشت شماره 1296 تلفن: 88773359 آدرس سایت: http://iranianwear.com آدرس ایمیل: info@myalmajean000.com

مطالب پیشنهادی

محصولات پاندورا شامل : کیف دستی مردانه پاندورا ، کفش چرم زنانه و مردانه ، کاپشن زنانه و مردانه ، کت زنانه و مردانه ، اکسسوری

کیف دستی مردانه پاندورا

کیف دستی مردانه پاندورا برند پاندورا از سال ۱۳۷۵ تا کنون اقدام به تولید ، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *