جمعه , مرداد ۲۶ ۱۳۹۷
خانه / پوشاک / معرفی برند پوشاک گراد-gerad

معرفی برند پوشاک گراد-gerad

گراد،gerad

راه گراد

شرکت گرادآفرین” در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید انواع پوشاک مردانه تاسیس شد و همواره با اهداف بلند مدت سعی در ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات خود مطابق با استانداردهای روز دنیا داشته است.
در اسفندماه ۱۳۸۳ کارخانه جدید“گراد” به وسعت ۴۸۰۰مترمربع و ظرفیتایجاد اشتغال مستقیم برای ۶۰۰ نفر در شهرک صنعتی نصیرآباد آغازبه کار نمود. دراین کارخانه تمامی مراحل از طراحی تا تولید نهایی بصورت اتوماتیک و باتجهیزات پیشرفته تحت دانش فنی شرکای برتر داخلی و جهانی انجام می شود.
گراد” با اندیشه ای بلند و با استفاده از علوم روزهمواره در تلاش است تا بهترین محصول و بالاترین کیفیت را به مشتریان خودعرضه نماید.
گرادبا استناد به پروانه بهره برداری صادرشده از سوی وزارت صنایع و معادن،بزرگترین تولید‌کننده پوشاک آقایان در ایران است که با برخورداری از ماشین آلات مدرن و تکنولوژی نوین، در شبکه فروش گسترده خود در ۲۲  فروشگاه درتهران و شهرستانها آماده ارایه محصولات و خدمات می باشد.
امروزه نشان تجاری “گراد” با تکیه بر مجموعه کارخانجات وروابط تجاری خود، عرضه کننده ده ها قلم پوششی از جمله کت، شلوار،پیراهن،کیف،کفش، کمربند، لباس زیر و منسوجات مکمل بوده و فعالیت این شرکت موجب اشتغالزایی غیرمستقیم برای ۲۵۰۰ نفردر شاخه های تأمین،توزیع، اطلاع رسانی ، فروش، خدمات و پشتیبانی را فراهم آورده است که باراه اندازی فاز دوم کارخانجات، ظرفیت تولید و اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم این شرکت، به مقدار چشمگیری افزایش خواهد یافت.”گراد” سازمانی تعالی خواه و استراتژی محور؛
گراد” خلق ارزش و تامین رضایت مشتریان را از طریق ارایه محصولاتی با کیفیت برتر، متنوع در طرح و اندازه، هماهنگ با نیاز روزوبا قیمت مناسب جستجو می کند و برای دستیابی به آن، از یک سو با ایجاد شرایط مطلوب کاری، فرصت لازم برای کسب مهارت ها و بروز شایستگی ها وارتقاء کیفیت زندگی کارکنانش از طریق تامین حقوق مادی و معنوی را بوجود می آورد و از سوی دیگر روابطی پایدار با مشتریان و تامین کنندگان رابرقرار و حفظ مینماید. رعایت نظم، شایسته سالاری، احترام به کرامت انسانی و صداقت از جمله باورهای “گراد” است.
انتخاب پوشش مناسب امری مهم و دقیق است که بنا برکارکرد، موقعیت وانتظارات جامعه، نکات ظریف و حساسی را مطرح می سازد. بنابراین “گراد” درتلاش است تا از طریق شناخت، طراحی و تامین پوشش مناسب با هویت ملی، مذهبی و سازمانی در تامین خواست های مشتریان، به ویژه مشتریان سازمانی گام بردارد.
گراداصلی ترین وجه تمایز خود را در تنوع و ارایه محصولاتی منطبق بر خواست مشتری با در نظر گرفتن کارکردها، موقعیت و انتظارات می داند.افتخارات گراد

 • دارنده لوح ویژه دومین دوره قهرمانان صنعت سال ۸۵
 • دارنده عنوان کارآفرین برتر سال ۸۵
 • دریافت تندیس کارآفرین برتر سال ۱۳۸۶
 • دریافت تندیس کارآفرین برتر سال ۱۳۸۷
 • برند منتخب بزرگداشت نشان های تجاری برتر ایران
 • تاسیس و مدیریت تیم کشتی گراد و کسب مقام قهرمانی لیگ برترکشتی در سال ۱۳۸۷
 • حمایت از تیم داوران لیگ برتر فوتبال کشور
 • حمایت از فدراسیون تیر و کمان جمهوری اسلامی ایران
 • حمایت از فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران
 • حمایت از فدراسیون شمشیربازی جمهوری اسلامی ایران
 • حمایت از تیم فوتبال رسانه های ورزشی
 • حمایت از موسسه خیریه محبان الزهرا(س)
 • دریافت لوح سپاس از وزارت بازرگانی و اقتصاد کشور عراق
 • منتخب به عنوان کارآفرین برتر استان تهران(وزارت کار و امور اجتماعی)

پیام مدیر عامل

بعد از چندین سال تلاش شبانه روزی و کوششی بسیار نه تنها رنج راه بر ما گران نیامد و گرد راه طراوت ما را نفسرد بلکه ما را در ادامه راهمان مصمم تر و چشم امیدمان به آینده را پر فروغ تر گردانید. چرا که یاد شما یاران و مشتریان لایق و وفادار گراد همیشه این مهم را به یاد ما می آورد که:

افتخار ما تولید جامگانی فاخر برازنده مردمانی لایق است.
محسن اصفهانیان

درباره پوشاک گراد

پوشاک گراد
آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی (مهناز سابق)، کوچه پنجم، پلاک 43 تلفن: 89364 آدرس سایت: http://www.gerad.ir آدرس ایمیل: marketing@gerad000.ir

مطالب پیشنهادی

محصولات پاندورا شامل : کیف دستی مردانه پاندورا ، کفش چرم زنانه و مردانه ، کاپشن زنانه و مردانه ، کت زنانه و مردانه ، اکسسوری

کیف دستی مردانه پاندورا

کیف دستی مردانه پاندورا برند پاندورا از سال ۱۳۷۵ تا کنون اقدام به تولید ، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *