سه شنبه , مرداد ۳۰ ۱۳۹۷
خانه / آرایشی و بهداشتی / معرفی شامپوهای تخصصی مو برند فولیکا

معرفی شامپوهای تخصصی مو برند فولیکا

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulica

شامپو ضد شوره- مخصوص شوره و پوست سر خشک

ویژگی های مواد موثره

پیرکتون اولامین یک ترکیب ضد قارچی قوی می باشد که قادر است به نحو موثری باعث از بین رفتن عامل اصلی بروز شوره یعنی قارچ پیتیرسژوروم اواله گردد. زینک پیریتیون باعث کاهش رشد سلول های پوست سر و در نتیجه کاهش پوسته ریزی و شوره می گردد. کلیمبازول نیز قادر است از رشد قارچ مولد بیماری جلوگیری کرده و باعث تقویت اثرات پیرکتون اولامین گردد. عصاره گل لادن در رفع خشکی و خارش پوست سر بسیار موثر می باشد. روغن کالاندولا نیز باعث رفع التهاب و خارش پوست سر می گردد.

روش مصرف

قبل از مصرف بطری شامپو را به خوبی تکان دهید سپس به مقدار کافی از شامپو ضد شوره خشک فولیکا بر روی موهای خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت ۳ دقیقه بر روی پوست سر نگاه داشته سپس به خوبی آبکشی نمایید. عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نمایید. از شامپو ضد شوره خشک فولیکا ۳ تا ۴ بار در هفته به مدت ۱۰ هفته استفاده نموده و پس از آن جهت جلوگیری از بروز مجدد شوره سر از شامپو ضد شوره روزانه فولیکا به مدت نا محدود استفاده نمایید

توجه

قبل از مصرف بطری شامپو را به خوبی تکان دهید.

از تماس شامپو با چشم ها جدا خودداری نمایید.

در صورت تماس،چشم ها را با آب فراوان شستشو دهید.

دور از دسترس اطفال نگاه داشته شود.

مصرف این شامپو برای کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی گردد.

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulica

شامپو ضد شوره- جهت مصرف روزانه

ویژگی ها و مواد موثره

پیرکتون اولامین از بروز مجدد آن جلوگیری به عمل می آورد. عصاره آویشن موجود در این فرآورده به خوبی قادر به کنترل ترشحات سبوم پوست سر بوده و مانع از چرب شدن کف سر می گردد. این شامپو از دسته شامپوهای ملایمی بوده که جهت مصرف مستمر و روزانه در افرادی که احتمال بروز مجدد شوره در آن ها زیاد می باشد یا قبلا از شامپوهای ضد شوره درمانی استفاده کرده اند مناسب است.

روش مصرف

ابتدا به مقدار کافی از شامپو ضد شوره مصرف روزانه فولیکا بر روی موهای خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت ۳ دقیقه بر روی پوست سر نگاه داشته سپس به خوبی آبکشی نمایید. عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نمایید. جهت جلوگیری از بروز مجدد شوره های سر یا در مان شوره های خفیف، مصرف حداقل ۴ بار در هفته از شامپو ضد شوره مصرف روزانه فولیکا به مدت نامحدود توصیه می گردد.

توجه

قبل از مصرف بطری شامپو را به خوبی تکان دهید.

از تماس شامپو با چشم ها جدا خودداری نمایید.

در صورت تماس، چشم ها را با آب فراوان شستشو دهید.

دور از دسترس اطفال نگاه داشته شود.

مصرف این شامپو برای کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی گردد.

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulica

شامپو موهای خشک و آسیب دیده-جهت افراد دارای مو و پوست سر خشک

ویژگی ها و مواد موثر

عصاره شی باتر باعث ترمیم ساقه مو شده و آن را در مقابل شرایط نامطلوب محیطی محافظت می نماید.

عصاره جو دو سر یک ترکیب فوق العاده جهت نرمی و لطافت موها بوده و از پیچ خوردگی آن ها جلوگیری می کند.

پروتئین سویا رطوبت لازم را به موها برگردانده و مانع از تخریب فیبرهای مو می گردد. این شامپو به نحوی فرموله گردیده که ضمن تغذیه و ترمیم موهای خشک و آسیب دیده آن ها را نرم نموده و از پیچ خوردگی آن ها جلوگیری می نماید.

روش مصرف

ابتدا به مقدار کافی از شامپو مخصوص موهای خشک و آسیب دیده فولیکا بر روی موی خیس مالیده، موها و پوست سر را به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت ۳ دقیقه بر روی پوست سر نگاه داشته سپس خوب آبکشی نمایید. عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نمایید. از شامپو مو های خشک و آسیب دیده فولیکا حداقل ۳ بار در هفته و به مدت نامحدود استفاده نمایید.

توجه

از تماس شامپو با چشمها جداً خودداری نمایید.

در صورت تماس، چشمها را با آب فراوان شستشو دهید.

دور از دسترس اطفال نگاهداشته شود .

 

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulica

شامپو مخصوص موهای رنگ شده- جهت افراد دارای موهای رنگ شده و های لایت

ویژگی ها ی مواد موثره

عصاره انار: به خوبی قادر است باعث تثبیت رنگ روی ساقه مو گردد. این ماده باعث افزایش عمر رنگ روی موها شده و از تغییر رنگ آن جلوگیری می نماید.

استفاده از فیلتر های اشعه ماورابنفش نور خورشید مانند بنزوفنون و اتیل هگزیل متوکسی سینامات مانع از تجزیه رنگ شده و به درخشندگی و براقیت مو کمک شایانی می نماید.

پروویتامین ب.۵ و ب.۶ با تقویت ساقه مو مانع از تخریب آن گردیده و از خشک شدن موها جلوگیری می کنند.

روش مصرف

به مقدار کافی از شامپو مخصوص موهای رنگ شده فولیکا بر روی موی خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت ۱ تا ۲ دقیقه بر روی موها نگاهداشته سپس آبکشی نمائید. عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نموده و خوب آبکشی نمائید. از شامپو مخصوص موهای رنگ شده فولیکا ۳تا ۴ بار در هفته به مدت نا محدود استفاده نمائید.

 

توجه

از تماس شامپو با چشمها جداً خودداری نمایید. در صورت تماس، چشمها را با آب فراوان شستشو دهید.

دور از دسترس اطفال نگاهداشته شود

 

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulica

شامپو حجم دهنده- مخصوص موهای نازک و کم حجم

مواد موثر

این محصول حاوی یک پلیمر سیلیکونی است که به دلیل داشتن گروه های آمینی شباهت بسیار زیادی به کراتین موجود در ساختار مو داشته و با افزایش اثرسایر مواد حجم دهنده موجود در شامپو به موها حجم می بخشد. پلی کوآترنیوم نوعی پلیمر با خاصیت کاتیونی می باشد، این پلیمر با خنثی نمودن بار منفی موها از بروز خاصیت الکتروستاتیک که معمولاً موهای ظریف را تحت تاثیر قرار می دهد، جلوگیری نموده و همچنین با تشکیل یک لایه در اطراف هر تار مو علاوه بر محافظت از موها در پرپشت نشان دادن آنها نیز نقش موثری ایفا می نماید. پروتئین ابریشم نوعی پروتئین است که از پیله کرم ابریشم بدست می آید. این پروتئین فیبرهای کراتین مو را تقویت کرده و با پوشاندن کوتیکول مو با لایه ای از پروتئین موجب ضخیم تر شدن و در نتیجه حجیم تر به نظر رسیدن موها می شوند. گیاه بومادران، گیاهی با خواص استحکام بخشی می باشد و عصاره آن موجب استحکام تارهای مو گشته و از شکنندگی آنها جلوگیری می نماید.

پروویتامین ب.۵ با نفوذ به ساقه مو علاوه بر تقویت و تامین رطوبت مورد نیاز باعث افزایش حجم تارهای مو نیز می شود.

روش مصرف

به مقدار کافی از شامپو حجم دهنده موی سر فولیکا بر روی مو و کف سر خیس مالیده و ماساژ دهید تا خوب کف کند. کف حاصله را به مدت ۲ دقیقه بر روی موها نگه داشته سپس خوب آبکشی نمائید . به منظور حصول نتیجه بهتر توصیه می گردد پس از هر بار شستشو با شامپو حجم دهنده از نرم کننده حجم دهنده فولیکا استفاده نمایید.

توجه

در صورت تماس شامپو با چشم ها آن ها را به کمک آب تمیز شستشو دهید.

دور از دسترس اطفال نگه داشته شود.

 

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulica

شامپو کاهش دهنده چربی-جهت افراد دارای مو و پوست سر چرب

ویژگی های مواد موثر

سبومین ماده اختصاصی این فرآورده بوده که یک محلول هیدروگلیکولیک حاوی لاکتوفرین و سایر ترکیبات موثر می باشد. این ماده موجب تنظیم و کنترل ترشحات چربی غدد سباسه گردیده و اسیدیته پوست سر را به حد طبیعی می رساندهمچنین به پاک شدن چربی از روی پوست سر کمک می کند. سابال یک عصاره گیاهی محسوب شده که به نحو موثری قادر به تنظیم ترشح سبوم می باشد. پیرکتون اولامین با جلوگیری از فعالیت بیش از حد قارچ مالاسزیا فورفور باعث ایجاد تعادل در فلور طبیعی پوست سر می گردد.

سالیسیلات روی و اسید سیتریک و سایر ترکیبات پاک کننده موجود در این فرآورده از تجمع چربی روی پوست سر جلوگیری کرده و باعث رفع چربی اضافی و آلودگی های موجود می گردد.

روش مصرف

به مقدار کافی از شامپو مخصوص موهای چرب فولیکا بر روی موی خیس مالیده، موها و پوست سر را به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت ۳ دقیقه بر روی پوست سر نگاه داشته سپس خوب آبکشی نمائید. عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نمائید. در صورت نیاز می توان از این شامپو به صورت روزانه استفاده نمود.

توجه

از تماس شامپو با چشمها جداً خودداری نمایید.

در صورت تماس، چشمها را با آب فراوان شستشو دهید.

از خشک نمودن موها با حرارت بیش از حد خودداری فرمائید.

دور از دسترس اطفال نگه داری شود.

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulicaشامپو بچه-مناسب جهت کودکان

ویژگی ها و مواد موثره
در فرمولاسیون این شامپو به جای سورفکتانت های آنیونی از ترکیب بسیار ملایم که غیر یونی می باشد ، استفاده گردیده است.

روغن کالندولا موجود در این فرآورده علاوه بر نرم و لطیف کردن موها باعث رفع خشکی و التهاب پوست سر می گردد.

شامپو بچه فولیکا جهت مصرف بزرگسالان با پوست سر حساس نیز بسیار مناسب می باشد.
روش مصرف

به میزان کافی از شامپو بچه فولیکا بر روی موهای خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید. سپس به خوبی آبکشی نمایید. عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نمایید.
توجه

فقط جهت مصارف خارجی.

دور از دسترس اطفال نگه داشته شود.

 

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulica

شامپو ملایم جهت مصرف روزانه-جهت افراد دارای موهای حساس و شکننده

مواد موثر

این محصول حاوی پاک کننده های ملایم و پرو ویتامین ب.۵ جهت جلوگیری از خشکی و تخریب لایه خارجی موها می باشد.

پرو ویتامین ب.۵ جهت جلوگیری از خشکی و تخریب لایه خارجی مو ها می باشد که با نفوذ به ساقه مو باعث تقویت و افزایش استحکام آن شده و رطوبت لازم را به آن می بخشد.

روغن جوانه گندم با داشتن ویتامین ها ،پروتئین و املاح فراوان باعث طراوت و نرمی موها شده و از تخریب لایه خارجی مو جلوگیری می نماید.

عصاره سبوس برنج حاوی اسیدهای چرب متعدد بوده که از لایه خارجی موها محافظت کرده و حالت دهندگی مناسبی به آن ها می بخشد .سایر پاک کننده های ملایم این فرآورده باعث تمیز شدن پوست سر از آلودگی ها و چربی اضافی شده و مانع خشکی و آسیب تارهای مو می گردند.

روش مصرف

ابتدا به مقدار کافی از شامپو ملایم فولیکا بر روی موهای خیس شده مالیده و به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت ۳ دقیقه بر روی پوست سر نگه داشته سپس خوب آبکشی نمایید. عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نمایید. از شامپو ملایم فولیکا می توانید به هر تعداد بار در هفته و به مدت نا محدود استفاده نمایید.

توجه

در صورت تماس شامپو با چشم ها ،آن ها را به کمک آب تمیز شستشو دهید.

دور از دسترس اطفال نگه داشته شود.

 

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulica

شامپو خیلی ملایم-مخصوص پوست سر حساس و خارش دار

سایر ویژگی ها مواد موثره
این محصول حاوی کمپلکس آلانتوئین، ژل آلوئه ورا ، روغن کالاندولا و عصاره بابونه یک ترکیب التیام دهنده بسیار مؤثر می باشد که سبب رفع التهاب و خارش پوست کف سر می شود. عصاره گل شقایق وحشی به کمک تانین ها و فلاونیدهای موجود در ساختار خود قدرت التیام بخشی این شامپو را افزایش می دهد. سیلک پروتئین (پروتئین ابریشم) که از پیله کرم ابریشم بدست می آید سبب نرمی، براقیت و محافظت مو در برابر آسیب های محیطی شده ، به بازسازی موهای آسیب دیده کمک شایانی می نماید.
روش مصرف
به مقدار کافی از شامپو خیلی ملایم فولیکا بر روی موی خیس مالیده، موها و پوست سر را به آرامی ماساژ داده سپس آبکشی نمائید. عمل شستشو را مجدداً تکرار نموده و کف حاصله را به مدت ۲ دقیقه بر روی پوست سر نگاه داشته سپس به دقت و به آرامی آبکشی نمایید. در صورت نیاز می توان چند نوبت در هفته از شامپو خیلی ملایم فولیکا استفاده نمود. جهت کمک به فرایند التیام و ترمیم کف سر، توصیه می گردد. از خشک نمودن موها پس از استحمام به کمک سشوار با هوای داغ پرهیز نمائید.
توجه
از خشک نمودن موها با حرارت بیش از حد خودداری فرمائید و دور از دسترس اطفال نگاه داشته شود.

 

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulica

شامپو موهای شکننده و مجعد-مناسب برای موهای وزدار

مواد مؤثر

پلیمرها، کواترنیوم ها و پلیمرهای سیلوکسانی موجود در فرمول شامپو موجب نرمی و براقیت موها شده، از بروز خاصیت الکترواستاتیکی در موها جلوگیری نموده و با ایجاد پوششی محافظ بر روی موها سبب استحکام و افزایش رطوبت موهای شکننده و وزدار می شوند.

ویتامین ای موجود در شامپو نیز علاوه بر اثرات مثبت آنتی- اکسیدانی به کمک پرو ویتامین ب.۵ با تأمین مواد معدنی و مغذی مورد نیاز پیاز مو ها ، ترمیم و احیاء مجدد آنها را سبب می گردد. عصاره گیاه جینکوبایلوبا با از بین بردن رادیکال های آزاد ایجاد شده و به کمک خواص احیا کنندگی خود سبب حفظ نرمی و لطافت موها شده و به افزایش حالت پذیری و جلوگیری از وز شدن و تاب خوردن آنها کمک شایانی می نماید.

روش مصرف

به مقدار کافی از شامپو مخصوص موهای شکننده و وزدار فولیکا بر روی مو و کف سر خیس بمالید و ماساژ دهید تا خوب کف کند. کف حاصله را به مدت یک دقیقه بر روی موها نگاه داشته سپس خوب آبکشی نمایید. در صورت نیاز عمل شستشو را مجدداً به روش قبلی تکرار نمائید. در صورت تمایل می توانید از این شامپو چند نوبت در هفته استفاده نمائید. به منظور حصول نتیجه بهتر توصیه می گردد پس از هر بار شستشو از نرم کننده و سپس ماسک موی سر فولیکا مخصوص موهای شکننده و وزدار استفاده نمائید.

توجه

در صورت تماس شامپو با چشمها، آنها را به کمک آب تمیز شستشو دهید.

دور از دسترس اطفال نگاه داشته شود.

 

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulicaشامپو ضد شوره-مخصوص شوره و پوست سر چرب

ویژگی ها و مواد موثره

پیرکتون اولامین یک ترکیب ضد قارچ قوی می باشد که قادر است به نحو موثری باعث از بین رفتن عامل اصلی ایجاد شوره یعنی قارچ پیتیرسپوروم اواله گردداسیدسالسیلیک که جزء ترکیبات کراتولیتیک بوده که با نرم کردن لایه شاخی و مرده پوست سر سبب تسهیل در جدا شدن شوره های چسبنده می شود. استفاده هم زمان اسید سالسیلیک با سایر ترکیبات ضد شوره باعث تقویت اثر و افزایش نفوذ پذیری آنها می گردد. ایکتیول به عنوان یک ماده ضد قارچ،ضد التهاب و ضد خارش کمک شایانی به رفع شوره و عوارض ناشی از آن می نمایدروغن تی تری باعث کاهش ترشحات چربی پوست سر شده و میزان آن را کنترل می نماید. عصاره گزنه باعث پاک شدن ریشه موها و جلوگیری از انتشار سبوم می گردد. همچنین ترشح غدد سباسه پوست سر را کنترل می نماید.
روش مصرف

ابتدا به مقدار کافی از شامپو ضد شوره چرب فولیکا بر روی موهای خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید کف حاصله را به مدت ۳ دقیقه بر روی پوست سر نگاه داشته سپس به خوبی آبکشی نمایید.عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نمائید. از شامپو ضد شوره چرب فولیکا ۳ تا ۴ بار در هفته به مدت ۱۰ هفته استفاده نموده و پس از آن جهت جلوگیری از بروز مجدد شوره سر از شامپو ضد شوره روزانه فولیکا به مدت نا محدود استفاده نمایید.
توجه

قبل از مصرف بطری شامپو را به خوبی تکان دهید.

از تماس شامپو با چشم ها جدا خودداری نمایید.

در صورت تماس، چشم ها را با آب فراوان شستشو دهید.

دور از دسترس اطفال نگاه داشته شود.

مصرف این شامپو برای کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی گردد.

 

شامپو فولیکا،پارس حیان،fulicaشامپو تقویت کننده و ضد ریزش-جهت کمک به کنترل ریزش موی

مواد موثر

کافئین با مهار آنزیم ۵- آلفا ردوکتاز که عامل اصلی تبدیل هورمون تستوسترون به دی هیدروتستوسترون (هورمون موثر در ریزش مو) می باشد باعث افزایش تعداد موهای موجود در مرحله رشد می گردد و پس از مدتی استفاده باعث کاهش ریزش موها و ضخیم تر شدن تدریجی آنها می گردد.

کینین ماده موثر عصاره پوست درخت سین کونا می باشد ، این ماده با تحریک و فعال سازی پیاز مو کمک شایانی به افزایش رشد مو می نماید.

عصاره آرنیکا غنی از اسیدهای چرب بوده و با افزایش جریان خون مویرگی پوست سر به تغذیه و تقویت فولیکول های مو کمک می نماید.

سیلک پروتئین فیبرهای کراتین مو را تقویت نموده و با ترمیم ساقه مو به آنها لطافت و درخشندگی می بخشد.

ویتامین ب.۶ و ویتامین ب.۷ (بیوتین) از ویتامین های ضروری جهت رشد موها بوده که با تغذیه و تقویت فولیکول مو باعث رویش مجدد موها می گردند.

زینک سولفات علاوه بر تنظیم ترشح چربی پوست سر، باعث افزایش رشد موها نیز می گردد.
روش مصرف

کف سر و موها را به کمک مقدار کافی از شامپوی ضدریزش و تقویت کننده موی سر فولیکا به آرامی و به مدت ۳ دقیقه به خوبی ماساژ داده و سپس به آرامی آبکشی نمائید . این عمل را مجددا تکرار نموده سپس به دقت آبکشی نمائید . پس از استحمام موها را به دقت و به آرامی توسط حوله خشک نمائید. از شامپوی ضدریزش و تقویت کننده موی سر فولیکا حداقل سه بار در هفته و به مدت نامحدود استفاده فرمائید. جهت تقویت بیشتر موها و جلوگیری مؤثرتر از ریزش موها از لوسیون ضدریزش و تقویت کننده موی سر فولیکا که در دو نوع مناسب برای ریزش موی سر با الگوی مردانه و الگوی غیرمردانه موجود می باشد، استفاده فرمائید.
توجه

در صورت تماس شامپو با چشمها ، آنها را به کمک آب تمیز شستشو دهید.

این شامپو مخصوص افراد بزرگسال بوده و مصرف آن برای کودکان توصیه نمی گردد.

دور از دسترس اطفال نگاه داشته شود.

درباره لابراتوار پارس حيان

لابراتوار پارس حيان

مطالب پیشنهادی

hydrodem-lip

مراقبت از لب هیدرودرم

مراقبت از لب هیدرودرم پوست لب از سایر نقاط بدن نازکتر است و مقاومت کمتری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *