جمعه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۷
خانه / لوازم خانگی / فرش / معرفی فرش نگین مشهد

معرفی فرش نگین مشهد

  فرش ماشینی،فرش نگین مشهد
معرفی فرش نگین مشهد
شرکت فرش نگین مشهد در سال ۱۳۷۱ تأسیس و به بهره برداری رسیده و تولید کننده انواع فرشهای ماشینی میباشد. فرش نگین مشهد به منظور اطمینان و اعتماد مشتری سیستم تضمین کیفیت مناسبی را مطابق الگوی مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 درسازمان خود مستقر نموده ، الزامات آن را برآورده ساخته ، در طراحی- توسعه و تولید بکار گرفته و جهت موفقیت پایدار سازمان پیوسته اثربخشی آنرا بهبود می بخشد..
   شرکت فرش نگین مشهد بر اساس اعتقاد کامل به اصول مدیریت کیفیت متعهد میباشد که:
اول : هدف اصلی را تامین نظرات و افزایش رضایت مشتریان خود با رعایت قوانین و ارزشهای اساسی بداند.
دوم : محیطی مناسب در داخل سازمان جهت اجرای اهداف کلان خود ایجاد و برقرار نماید.
سوم : از مشارکت تمامی کارکنان خود و دانش ، تجربه ، تخصص ، خلاقیت ها و نوآوری های آنها در همه سطوح جهت نیل به اهداف سازمانی بهره برده و بستر بروز آنها را فراهم نماید.
چهارم : همه منابع و فعالیت های سازمان در قالب فرآیندها اداره شده و ارتباطات اثربخش و کار در قالب گروه را جهت تسهیل و تسریع نمودن رسیدن به اهداف تشویق نماید.
پنجم : مرتبا” در حال تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف و فرصتها و تهدیدات درونی و بیرونی سازمان بوده و دارای یک سیستم با فرآیندهای مرتبط با اهداف مشخص شده باشد که شناسائی ، درک و اداره آن باعث بهبود بهره وری ، اثربخشی و کارآئی سازمان شود.
ششم : بهبود مستمر ، اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی جزو اهداف همیشگی باشد و با حرکت به سمت دانائی بیشتر از توجه به آخرین پیشرفت ها و تکنولوژی در سطح جهان غفلت ننماید و در این مسیر به آموزش و افزایش مهارت کارکنان توجه نماید.
هفتم : تصمیم گیریها بر اساس کار کارشناسی ، خردجمعی ، وحدت رویه ، واقعیات ، تحلیل داده ها و اطلاعات صورت پذیرد.
هشتم : روابط متقابل سودمندی با عرضه کنندگان خود داشته و از هیچگونه همکاری و مساعدتی با آنان جهت تعامل بیشتر دریغ ننماید و از تجارب موفق سایر شرکت ها استفاده نماید.
نهم : در فرآیندهای اجتماعی ، کارگروه ها و تشکل ها حضوری فعال داشته و به مسؤولیتهای اجتماعی خود در زمینه های محیط زیست ، ایمنی و بهداشت پایبند باشد.

درباره فرش نگین مشهد

فرش نگین مشهد
آدرس کارخانه : كيلومتر 28 جاده قوچان - جاده شير حصار - شركت فرش نگين مشهد تلفن :2 و 32463511 (051) - 16 تا 32465114 (051) فکس: 32463437 (051) آدرس دفتر مشهد : خيابان سناباد - بين گلچهره و آفرين - روبروی درمانگاه الغدير - شماره 656 - طبقه دوم تلفن دفتر مشهد: 38441410 (051) فکس دفتر مشهد 38428913 (051) آدرس دفتر تهران: خيابان ولی عصر - مقابل پارک ملت - خيابان عاطفی - شماره 100 تلفن دفتر تهران 7 تا 22015095 (021) فکس دفتر تهران 22012257 (021) پست الکترونیکی: factory@negincarpet.com آدرس سایت: http://negincarpet.com

مطالب پیشنهادی

صنايع نساجي پامچال،نساجي ، فرش ماشيني،تابلوفرش،آران و بيدگل،فرش گلمهر،سجاده مساجد،پشتي ،فریز،گلیم،فرش تشریفات،حضرت اباالفضل

معرفی صنایع نساجی پامچال

“شرکت صنایع نساجی پامچال“در سال۱۳۸۱ فعالیت خود را در زمینه نساجی و بافت انواع فرش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *