جمعه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۷
خانه / مواد غذایی / آرا پردیس تهران / معرفی برند فرش آرا پردیس تهران(جردن)

معرفی برند فرش آرا پردیس تهران(جردن)

هندلوک،دستگاههای فول اتوماتیکشونهر ،فرش جردن ، آرا پردیس تهران، تولیدکننده فرش ماشینی، 1000 شانه، 700 شانه، 500 شانه، گلیم ،فریز، تابلوفرش،کاشان
درباره شرکت آرا پردیس تهران(جردن)
کاشان شهر دیرینه سال است،غنوده در حاشیه کویر مرکزیایران،کهبادگیرهای بلند آن همواره پیوند میزند نسیم و خاطره ها  را با آسمان نیلگونو پر مهابتش.
کاشان شهر فرهنگ است.از طراوت باران های سرشار بی بهره است اما فرهنگ تاریخی اش به ذلالی آب های دامنه کرکس و به لطافت جویبارهای رها شده در بلندی های زاگرس و الوند است.کاشان با اقلیمی خشک اما شهر هنر است.
این را هم می توان درخشت خشت معماری اصیلش دید وهم در نقشه های ترنج و محرابش با گل های فراوانش…
و اما ما …
ما فرزندان ایرانیم ،فرزندان تاریخی کهنسال و فرهنگی ریشه دار که باید در دنیای پیچیده و مدرن معاصر و متناسب با نیازهای آن در فکرحفظ هویت ها واصالت ها  می بودیم و در فکر یاد آوری بزرگی ها و پویایی اقتصاد آن بستر فرهنگ و هنر.
و از همین رو گروه آرا پردیس تهران (جردن) تشکیل شد. در خطه گل و گلاب ایران زمین.
گروه آرا پردیس تهران (فرش جردن) در سال۱۳۸۵ با سرمایه فکری – مادی – ذوقی و به مدد تلاش و کوشش های  شبانه روزی جمعی از متخصصین، مدیران و با همفکری و مشورت تنی چند از بزرگان نساجی ایران در زادگاه صنعت فرش ماشینی ایرانتاسیس شد.
گروه آرا پردیس تهران (جردن)در طول یا دهه تولید فرش ماشینی با هدف تامین رضایت مشتری به مجموعه ای ازافراد باتجربه و کاربلد تبدیل شد.محصولات تولید شده در در این دوره عبارت است از :دستگاههای فول اتوماتیکشونهر آلفا ۴۰۰ ،آلفا۳۶۰ ،۵۰۰ شانه و۷۰۰ شانه دستباف گونه (هندلوک)
کلیه محصولات گروه آرا پردیس تهران دارای علامت استاندارد ملی ایران می باشد و این نتیجه آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت و مهندسین مجرب در زمینه کنترل کیفیت (QC) و متخصصین تولید در شرکت آرا پردیس تهران می باشد که به صورت شبانه روزی در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشند.
از جمله فعالیت های گروه آراپردیس تهران حضور فعال در نمایشگاه های معتبر خارجی از جمله دموتکس آلمان، میدلدموتکس دبی و سلیمانیه عراق می باشد که همین امر موجب شده است که گروه آرا پردیس تهران (جردن) بازار خارجی مناسبی را به دست آورد.
معرفی مدیران فرش جردن
آقای مهدی نوروزپور
مدیر عامل
جناب آقای  مهدی نوروزپور
مدیر فروش
جناب آقای  محمود نوروزپور

افتخارات و گواهینامه های فرش جردن

درباره فرش آراپردیس تهران(جردن)

فرش آراپردیس تهران(جردن)
آدرس: آران و بیدگل،شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی،بلوار 1،فرعی 5 پلاک 295 تلفن کارخانه: 031154759119 آدرس سایت: www.jordancarpet.com آدرس ایمیل: info@pardiscarpet.com

مطالب پیشنهادی

صنايع نساجي پامچال،نساجي ، فرش ماشيني،تابلوفرش،آران و بيدگل،فرش گلمهر،سجاده مساجد،پشتي ،فریز،گلیم،فرش تشریفات،حضرت اباالفضل

معرفی صنایع نساجی پامچال

“شرکت صنایع نساجی پامچال“در سال۱۳۸۱ فعالیت خود را در زمینه نساجی و بافت انواع فرش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *